Karta pamięci SanDisk Extreme Pro SD UHS Class 10 64 GB
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS Class 10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro SD UHS Class 10 64 GB
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme PRO 64 GB V60 UHS-II 280/100 MB SDSDXEP-064G-GN4IN | 179 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 200MB/s - 64GB | 80 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme Pro SDXC 64GB 200/90 MB/s V30 UHS-I U3 SFSAN | 82 zł |
SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro 280/100 MB/s V60 UHS-II RF-SD-SND-220 | 229 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 64GB | 66 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →