Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64 GB (SDSDXEP-064G-GN4IN)
Zdjęcia 3 | 366 zł Kup! SanDisk Extreme PRO SDXC™ UHS-II Card - 64GB - SDSDXEP-064G-GN4IN SDSDXEP-Westerndigital.comOficjalny partner SanDisk Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II
Ceny na SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64 GB | od 366 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 GB | od 252 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 GB | od 456 zł | 8 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 GB | od 1 763 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 1 TB | od 3 779 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →