Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 64 GB (AVP064SDMK2V60)
Zdjęcia 7 |
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANGELBIRD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANGELBIRD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Angelbird AVP064SDMK2V60 SecureDigital Card | 199 zł |
Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro MK2 V60 SDXC 64GB | 218 zł |
Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro MK2 V60 SDXC 64GB AVP064SDMK2V60 | 212 zł |
Karta pamięci Angelbird SDXC 64GB AV Pro (280MB/s) V60 UHS-II U3 - WYPRZED | 199 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD
Ceny na ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 64 GB | od 198 zł | 8 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 128 GB | od 299 zł | 5 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 256 GB | od 539 zł | 6 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 512 GB | od 789 zł | 5 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 1 TB | od 1 498 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →