Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 64 GB (AVP064SDV30)
Zdjęcia 3 |
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Angelbird Karta AV Pro SD V30 64 GB AVP064SDV30 | 87 zł |
Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro SDXC 64GB | 100 zł |
Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro SDXC 64GB AVP064SDV30 | 100 zł |
Modyfikacje ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC
Ceny na ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 64 GB | od 87 zł | 4 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 128 GB | od 114 zł | 4 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro UHS-I SDXC 256 GB | od 191 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →