Karta pamięci SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 TB (SDSDXXD-1T00-GN4IN)
Zdjęcia 3 |
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 1Tb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk SDSDXXD-1T00-GN4IN Karta MicroSDXC Extreme Pro 1 TB Czarny | 717 zł |
SanDisk SDXC 1TB Extreme Pro 200/140 MB/s V30 UHS-I U3 RF-SD-SND-213 | 849 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO SDXC 1 TB Class 10 UHS-I/U3 V30 (SDSDXXD-1T00-GN | 977 zł |
Karta Sandisk Extreme Pro Sdxc 1Tb 200/140 Mb/S C10 V30 Uhs-I U3 | 904 zł |
Karta pamięci SanDisk SDXC Extreme Pro 1TB UHS-I U3 (200R/140W) (SDSDXXD-1 | 865 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ceny na SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 GB | od 45 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 GB | od 95 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 GB | od 326 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 TB | od 717 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →