Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 128 GB (AVP128SDMK2V90)
Zdjęcia 9 |
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANGELBIRD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANGELBIRD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Angelbird Karta SD AV PRO UHS-II 128 GB V90 AVP128SDMK2V90 | 799 zł |
Karta Angelbird AV PRO SD MK2 V60 SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (AVP1 | 799 zł |
Karta pamięci Angelbird AV Pro SDXC 128GB V90 MK2 UHS-II (300 MB/s) | 799 zł |
Karta pamięci Angelbird AV PRO SD MK2 128GB V90 | 849 zł |
Karta Angelbird AV PRO SD MK2 128GB V90 1 PACK | 849 zł |
Angelbird 128GB AV PRO SDXC MK2 V90 300MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 849 zł |
Modyfikacje ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC
Ceny na ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 64 GB | od 454 zł | 5 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 128 GB | od 799 zł | 6 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 256 GB | od 1 498 zł | 7 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 512 GB | od 2 999 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →