Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ (SDSDXDK-256G-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK - CARDS EXTREME PRO 256 GB SDXC karta pamięci do 300 MB/s UHS-II S | 1 577 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB | 1 286 zł |
Sandisk SDXC 256 GB EXTREME PRO 300MB/s C10 UHS-II V90 (w magazynie!) | 1 286 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB SDSDXDK-256G-GN4IN | 1 286 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 ГБ | від 243 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ | від 322 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ | від 604 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ | від 1 248 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →