Karta pamięci WD Purple QD101 microSD 32 GB (WDD032G1P0C)
Wideo 5Zdjęcia 6 |
WD Purple QD101 microSDHC 32Gb |
|
Duży zasób roboczy
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Purple QD101 microSD 32 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Purple SC Ultra Endurance microSD - 32GB | 53 zł |
WD Karta pamięci WD Purple microSDXC WDD032G1P0C (32GB; Class 10, Class U1 | 52 zł |
Karta WD Purple MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (WDD032G1P0C) | 38 zł |
WD Purple 32GB MICRO SD WDD032G1P0C - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 46 zł |
Karta microSDHC 32GB WDD032G1P0C WD Purple | 53 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple QD101 microSD
Ceny na WD Purple QD101 microSD |
---|---|---|---|---|
WD Purple QD101 microSD 32 GB | od 31 zł | 8 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 64 GB | od 56 zł | 7 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 128 GB | od 118 zł | 8 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 256 GB | od 199 zł | 12 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 512 GB | od 516 zł | 8 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 1 TB | od 981 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →