Karta pamięci Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 GB (MB-MD128KB)
Zdjęcia 6 |
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pro Plus MB-MD128KB/WW Karta MicroSD Z Czytnikiem 128 GB Niebieski | 78 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus (2021) 128GB microSD + czytnik USB | 99 zł |
Samsung PRO Plus 128 GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10 MB-MD128KB/WW | 80 zł |
Samsung MB-MD128KB/WW microSDXC 128GB PRO+ 160/120MB/s + czytnik | 99 zł |
Karta Samsung PRO Plus 2021 MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (MB- | 94 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Samsung Pro Plus microSDXC 2021
Ceny na Samsung Pro Plus microSDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 GB | od 69 zł | 21 oferta | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 GB | od 142 zł | 22 oferty | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 GB | od 249 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →