Karta pamięci Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 512 GB (MB-SD512SB/WW)
Zdjęcia 7 |
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 512 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-SD512SB/WW Full SD PRO Plus 2023 512GB + | 249 zł |
Samsung Karta pamięci SD PRO Plus MB-SD512SB/WW 512GB + czytnik SFSAMSD512 | 361 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 SD karta pamięci z czytnikiem MB-SD512SB/WW | 259 zł |
Samsung PRO Plus SDXC 512GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] z czyt | 369 zł |
Samsung Karta pamięci SD PRO Plus MB-SD512SB/WW 512GB + czytnik 112462 | 368 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader
Ceny na Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128 GB | od 109 zł | 11 oferty | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 256 GB | od 150 zł | 19 oferty | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 512 GB | od 249 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →