Karta pamięci Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 GB (MB-MC64KA/RU)
Zdjęcia 6 |
Samsung EVO Plus A2 V10 UHS-I U3 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG - MEMORIES EVO PLUS 2021 64GB MB-MC64KAEU | 37 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-MC64KA/EU 64GB EVO Plus + adapter | 34 zł |
Samsung EVO PLUS microSDXC 64GB UHS-I U1 [Zapis 20MB/s Odczyt 130MB/s] RF- | 43 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Evo Plus microSDXC 64GB + Adapter | 34 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Evo Plus microSDXC 64GB + Adapter | 34 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3
Ceny na Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 GB | od 33 zł | 26 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 128 GB | od 54 zł | 32 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256 GB | od 84 zł | 24 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 GB | od 157 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →