Karta pamięci A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 GB (AUSDX64GUICL10-R)
A-Data Premier microSDXC UHS-I U1 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data ADATA Premier | 46 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier, 64 GB, Class 10 + adapter | 29 zł |
Karta pamięci MicroSDXC ADATA 64GB (AUSDX64GUICL10-R) | 58 zł |
Karta pamięci MicroSD ADATA 64GB (AUSDX64GUICL10-RM3BKBL) | 125 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier 64GB UHS-1/class10 + adapter ( AUSDX | 54 zł |
Karta microSDXC 64GB Class10 UHS-I + adapter SD | 33 zł |
Modyfikacje A-Data Premier microSD UHS-I U1
Ceny na A-Data Premier microSD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I U1 8 GB | od 24 zł | 2 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 GB | od 24 zł | 6 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 GB | od 29 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →