Karta pamięci A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 GB (AUSDX128GUICL10A1-RA1)
Zdjęcia 5 |
A-Data Premier microSDXC UHS-I Class10 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata microSD Premier 128GB UHS1/CL10/A1+adapter SFADAMD128U1C17 | 56 zł |
Karta pamięci ADATA Premier microSD 128GB | 58 zł |
ADATA Premier microSDXC 128GB 100R/25W UHS-I Class 10 A1 V10 + Adapter RF- | 58 zł |
Karta pamięci ADATA Premier microSD 128GB | 58 zł |
Adata microSD Premier 128GB UHS1/CL10/A1+adapter | 81 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje A-Data Premier microSD UHS-I Class10
Ceny na A-Data Premier microSD UHS-I Class10 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 32 GB | od 16 zł | 13 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 64 GB | od 23 zł | 14 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 GB | od 50 zł | 15 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 256 GB | od 89 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →