Karta pamięci A-Data Premier microSD UHS-I Class10 64 GB (AUSDX64GUICL10A1-RA1)
Zdjęcia 5 |
A-Data Premier microSDXC UHS-I Class10 64Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data Premier microSD UHS-I Class10 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Adata microSD Premier 64GB UHS1/CL10/A1+adapter SFADAMDG64U1C17 | 23 zł |
ADATA Premier microSDXC 64GB 100R/25W UHS-I Class 10 A1 V10 + Adapter RF-S | 30 zł |
Karta pamięci ADATA PREMIER AUSDX64GUICL10A1-RA1 (64GB; Class 10; Adapter) | 48 zł |
Adata microSD Premier 64GB UHS1/CL10/A1+adapter | 47 zł |
Adata microSD Premier 64GB UHS1/CL10/A1+adapter 42826 | 23 zł |
Klasa A1
Specyfikacja A1 została wynaleziona w celu określenia wydajności karty pamięci w przypadku losowych operacji odczytu i zapisu. Mówiąc o prędkości liniowej, mamy na myśli to, jak szybko jeden duży plik zostanie zapisany na dysku flash USB. W przypadku operacji losowych mówimy o żonglowaniu tablicami danych składającymi się z dużej liczby małych plików. W przypadku smartfona są to dowolne pliki pamięci podręcznej gier, pliki systemowe i dane aplikacji. Tak więc, po zainstalowaniu w smartfonie, A-Data Premier wykazuje doskonałą wydajność, praktycznie nie gorszą od szybkości pamięci wewnętrznej urządzenia.
Nagrywanie wideo 4K
Ale nagrywanie wideo w formacie 4K nie jest jej mocną stroną. W tym przedziale cenowym nie jest to zaskakujące. Jego liniowa prędkość zapisu jest ograniczona do dość skromnego poziomu 25 MB/s, dlatego w przeciwieństwie do wielu krewnych nie osiągnęła specyfikacji V30, zatrzymując się na V10. Technicznie takie karty nadają się również do filmowania w 4K/60FPS, ale w praktyce nie jesteś ubezpieczony od awarii podczas filmowania, porzuconych klatek i artefaktów spowodowanych brakiem szybkości nagrywania. Dlatego lepiej ograniczyć się do klasycznego Full HD. Ale odczyt z karty odbywa się ze standardową prędkością 100 MB/s, a CrystalDIskMark potwierdza te liczby.
Ochrona przed wszelkimi przeciwnościami
Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najbardziej zaawansowanych kart pamięci w asortymencie A-Data, firma maksymalnie ją podkręciła na wszystkich frontach. Jego korpus ma zwiększony margines bezpieczeństwa, nie boi się wody, promieni rentgenowskich, wstrząsów i wibracji.
Modyfikacje A-Data Premier microSD UHS-I Class10
Ceny na A-Data Premier microSD UHS-I Class10 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 32 GB | od 16 zł | 13 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 64 GB | od 23 zł | 13 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 GB | od 50 zł | 15 oferty | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 256 GB | od 89 zł | 15 oferty |