Карта пам'яті A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ (AUSDX64GUICL10-R)
A-Data Premier microSDXC UHS-I U1 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier, 64 GB, Class 10 + adapter | 29 zł |
Karta pamięci MicroSDXC ADATA 64GB (AUSDX64GUICL10-R) | 58 zł |
Karta pamięci MicroSD ADATA 64GB (AUSDX64GUICL10-RM3BKBL) | 125 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier 64GB UHS-1/class10 + adapter ( AUSDX | 54 zł |
Karta microSDXC 64GB Class10 UHS-I + adapter SD | 33 zł |
Модификації A-Data Premier microSD UHS-I U1
Ціни на A-Data Premier microSD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I U1 8 ГБ | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ | від 24 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ | від 29 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →