Karta pamięci Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256 GB (MB-MC256KA/RU)
Zdjęcia 6 |
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256Gb |
|
Szybkie urządzenie do przechowywania danych skierowane do posiadaczy urządzeń mobilnych typu smartfony i tablety z możliwością rozszerzenia pamięci. Jednak wraz z adapterem do formatu SD pendrive może być również używany w aparatach. Model UHS-I Class 3 (U3) może pochwalić się deklarowaną szybkością przesyłania danych do 130 MB/s. Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256Gb to odpowiednie rozwiązanie do nagrywania wideo 4K, pewnie ściągania wymagających aplikacji i gier mobilnych.
Klasa nagrywania wideo napędu oznaczona jest jako V30 - w trybie nagrywania wideo użytkownik ma prawo oczekiwać, że prędkość nie spadnie poniżej 30 MB/s. Model oznaczony jest też znakiem klasy dla aplikacji A2 - pendrive zapewnia co najmniej 4000 IOPS (operacji wejścia-wyjścia na sekundę) w trybie odczytu i 2000 IOPS w trybie zapisu danych. Karta pamięci wytrzymuje ponad 10 000 cykli przepisywania, ma wodoodporną, żaroodporną i odporną na wstrząsy konstrukcję, nie boi się promieniowania magnetycznego i rentgenowskiego. Dodatkowo producent udziela ograniczonej 10-letniej gwarancji na produkt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256 GB
Wszystkie ceny 24 →Samsung MB-MC256KAEU Karta Pamięci Microsd Czarny 256 GB | 106 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus (2021) 256GB MicroSD MB-MC256KA/EU | 110 zł |
Samsung EVO Plus microSD/SD - 130MB/s - 256GB | 89 zł |
Samsung EVO PLUS microSDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 100MB/s Odczyt 130MB/s] R | 100 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Evo Plus microSDXC 256GB + Adapter | 110 zł |
Modyfikacje Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3
Ceny na Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 GB | od 33 zł | 27 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 128 GB | od 54 zł | 33 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256 GB | od 84 zł | 25 oferty | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 GB | od 157 zł | 20 oferty |