Karta pamięci KIOXIA Exceria High Endurance microSD 64 GB (LMHE1G064GG2)
Zdjęcia 4 |
KIOXIA Exceria High Endurance microSDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria High Endurance microSD 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SD MicroSD 64 GB Kioxia Exceria Exceria High Endurance LMHE1G064GG2 | 132 zł |
Kioxia EXCERIA High Endurance MicroSDXC - 64GB | 96 zł |
Karta Kioxia Exceria High Endurance MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V | 94 zł |
Karta pamięci 64GB + adapter microSDXC, UHS-1, U3, V30, A1 KIOXIA Exceria | 95 zł |
Kioxia Karta pamięci Exceria High Endurance (M303E), 64GB, microSDXC, LMHE | 108 zł |
Kioxia Microsd Exceria High Endurance Memory Card 64gb Zielony LMHE1G064GG | 95 zł |
Modyfikacje KIOXIA Exceria High Endurance microSD
Ceny na KIOXIA Exceria High Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 GB | od 58 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 64 GB | od 94 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 128 GB | od 110 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 256 GB | od 238 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →