Karta pamięci KIOXIA Exceria SD 64 GB (LNEX1L064GG4)
Wideo 3Zdjęcia 2 |
KIOXIA Exceria SDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria SD 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia 64GB Exceria U1 100MBs Class 10 SD card LNEX1L064GG4 | 91 zł |
Kioxia Exceria N203 SDXC 64GB UHS-I U1 RF-SD-KXIA-003 | 37 zł |
Karta Kioxia Exceria SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 (LNEX1L064GG4) | 38 zł |
Karta pamięci 64GB SDCX, UHS-1, U1 KIOXIA Exceria N203 (38525476 ) | 45 zł |
Kioxia Karta pamięci Exceria (N203), 64GB, SDXC, LNEX1L064GG4, UHS-I U1 (C | 49 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA Exceria SD
Ceny na KIOXIA Exceria SD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria SD 32 GB | od 28 zł | 3 oferty | ||
KIOXIA Exceria SD 64 GB | od 37 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA Exceria SD 128 GB | od 43 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA Exceria SD 256 GB | od 120 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →