Karta pamięci Emtec SD UHS-I U3 V30 SpeedINPRO 64 GB (ECMSD64GXC10SP)
Zdjęcia 3 |
Emtec SDXC UHS-I U3 V30 SpeedINPRO 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Emtec SD UHS-I U3 V30 SpeedINPRO 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Emtec SDXC 64 GB Class10 Speedin karta pamięci klasy 10 karty pamięci 64 G | 58 zł |
Karta Emtec Speedin Pro SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (ECMSD64GXC10SP) | 166 zł |
EMTEC SDXC Class10 Speedin 64GB ECMSD64GXC10SP | 154 zł |
Modyfikacje Emtec SD UHS-I U3 V30 SpeedINPRO
Ceny na Emtec SD UHS-I U3 V30 SpeedINPRO |
---|---|---|---|---|
Emtec SD UHS-I U3 V30 SpeedINPRO 64 GB | od 58 zł | 3 oferty | ||
Emtec SD UHS-I U3 V30 SpeedINPRO 128 GB | od 73 zł | 4 oferty | ||
Emtec SD UHS-I U3 V30 SpeedINPRO 256 GB | od 135 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →