Karta pamięci Emtec microSD Class10 Classic 8 GB (ECMSDM8GHC10CG)
Zdjęcia 4 |
Emtec microSDHC Class10 Classic 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec microSD Class10 Classic
Ceny na Emtec microSD Class10 Classic |
---|---|---|---|---|
Emtec microSD Class10 Classic 8 GB | od 30 zł | 1 oferta | ||
Emtec microSD Class10 Classic 16 GB | od 51 zł | 3 oferty | ||
Emtec microSD Class10 Classic 32 GB | od 35 zł | 1 oferta | ||
Emtec microSD Class10 Classic 64 GB | od 62 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →