Karta pamięci SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 GB (SDSDXVT-032G-GNCIN)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Extreme SDHC Class 10 UHS-I U3 V30 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Karta Extreme Sdhc 32 GB do 100 Mb/s Uhs-I Class 10 U3 V30 SDSDXVT | 50 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK SDHC Extreme 32GB 100MB/s C10 V30 UHS-I U3 S | 45 zł |
SanDisk Extreme SD - 100MB/s - 32GB | 56 zł |
SanDisk SDHC 32GB Extreme UHS-I U3 V30 100/60 MB/s RF-SD-SND-206 | 44 zł |
SanDisk SDHC 32GB Extreme 100/60MB/s | 44 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ceny na SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 GB | od 44 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 GB | od 47 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 GB | od 78 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB | od 156 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 GB | od 310 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →