Karta pamięci Integral High Speed SD V30 UHS-I U3 100MB/s 32 GB (INSDH32G-100V30)
Integral High Speed SDXC V30 UHS-I U3 100MB/s 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral High Speed SD V30 UHS-I U3 100MB/s
Ceny na Integral High Speed SD V30 UHS-I U3 100MB/s |
---|---|---|---|---|
Integral High Speed SD V30 UHS-I U3 100MB/s 32 GB | od 151 zł | 1 oferta | ||
Integral High Speed SD V30 UHS-I U3 100MB/s 64 GB | od 60 zł | 2 oferty | ||
Integral High Speed SD V30 UHS-I U3 100MB/s 128 GB | od 119 zł | 2 oferty | ||
Integral High Speed SD V30 UHS-I U3 100MB/s 256 GB | od 273 zł | 1 oferta |
Polecamy