Karta pamięci Transcend SD Class 10 32 GB (TS32GSDHC10)
Wideo 16 |
Transcend SDHC Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD Class 10 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Karta pamięci 32 GB SDXC/SDHC Klasa 10 Premium TS32GSDHC10 | 47 zł |
Karta pamięci TRANSCEND Premium, SDHC, 32 GB, Class 10 | 67 zł |
Karta pamięci Transcend SDHC 32GB Class 10 (TS32GSDHC10) | 49 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD Class 10
Ceny na Transcend SD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD Class 10 4 GB | od 71 zł | 1 oferta | ||
Transcend SD Class 10 8 GB | od 45 zł | 6 oferty | ||
Transcend SD Class 10 16 GB | od 32 zł | 6 oferty | ||
Transcend SD Class 10 32 GB | od 47 zł | 4 oferty | ||
Transcend SD Class 10 64 GB | od 72 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD Class 10 128 GB | od 102 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →