Karta pamięci Transcend SD 500S 32 GB (TS32GSDC500S)
Transcend SDHC 500S 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD 500S 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SDC500S 32GB SD card UHS-I U1 MLC 95/35 MB/s TS32GSDC500S-E | 78 zł |
Karta Transcend 500S SDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 V30 (TS32GSDC500S) | 85 zł |
Transcend Sdhc 500s 32gb Class 10 Uhs-i U1 V30 Memory Card Czarny TS32GSDC | 83 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD 500S
Ceny na Transcend SD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 500S 8 GB | od 34 zł | 6 oferty | ||
Transcend SD 500S 16 GB | od 57 zł | 1 oferta | ||
Transcend SD 500S 32 GB | od 78 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 500S 64 GB | od 149 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 500S 128 GB | od 100 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →