Карта пам'яті Transcend SD 500S 32 ГБ (TS32GSDC500S)
Transcend SDHC 500S 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 500S 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend SDC500S 32GB SD card UHS-I U1 MLC 95/35 MB/s TS32GSDC500S-E | 78 zł |
Karta Transcend 500S SDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 V30 (TS32GSDC500S) | 85 zł |
Transcend Sdhc 500s 32gb Class 10 Uhs-i U1 V30 Memory Card Czarny TS32GSDC | 83 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend SD 500S
Ціни на Transcend SD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 500S 8 ГБ | від 34 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend SD 500S 16 ГБ | від 57 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend SD 500S 32 ГБ | від 78 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SD 500S 64 ГБ | від 149 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SD 500S 128 ГБ | від 100 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →