Карта пам'яті Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 32 ГБ (TS32GSDHC10U1)
Transcend SDHC Class 10 UHS-I 600x 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Ultimate-Speed SDHC Class 10 UHS-1 32 GB karta pamięci do 90 MB/ | 111 zł |
Transcend SD UHS-I Ultimate - 85MB/s - 32GB | 92 zł |
Karta pamieci TRANSCEND SDHC Class 10 UHS-I, 600X, 32GB (Ultimate) - TS32G | 66 zł |
Transcend Sdhc 32gb Class10 Uhs-i 600x Ultimate Memory Card Wielokolorowy | 87 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend SD Class 10 UHS-I 600x
Ціни на Transcend SD Class 10 UHS-I 600x |
---|---|---|---|---|
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 8 ГБ | від 53 zł |
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 16 ГБ | від 84 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 32 ГБ | від 66 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 64 ГБ | від 183 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 128 ГБ | від 363 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →