Karta pamięci Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 32 GB (TS32GSDHC10U1)
Transcend SDHC Class 10 UHS-I 600x 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Ultimate-Speed SDHC Class 10 UHS-1 32 GB karta pamięci do 90 MB/ | 111 zł |
Transcend SD UHS-I Ultimate - 85MB/s - 32GB | 92 zł |
Karta pamieci TRANSCEND SDHC Class 10 UHS-I, 600X, 32GB (Ultimate) - TS32G | 66 zł |
Transcend Sdhc 32gb Class10 Uhs-i 600x Ultimate Memory Card Wielokolorowy | 87 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD Class 10 UHS-I 600x
Ceny na Transcend SD Class 10 UHS-I 600x |
---|---|---|---|---|
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 8 GB | od 53 zł |
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 16 GB | od 84 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 32 GB | od 66 zł | 4 oferty | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 64 GB | od 183 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 128 GB | od 363 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →