Karta pamięci Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 128 GB
363 zł Kup! Transcend Sdxc 128gb Class10 Uhs-i 600x Ultimate Memory Card Czarny TS128Gtradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Transcend SDXC Class 10 UHS-I 600x 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD Class 10 UHS-I 600x
Ceny na Transcend SD Class 10 UHS-I 600x |
---|---|---|---|---|
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 8 GB | od 53 zł |
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 16 GB | od 84 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 32 GB | od 66 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 64 GB | od 183 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD Class 10 UHS-I 600x 128 GB | od 363 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →