Karta pamięci Sony SD SF-M Series UHS-II 128 GB (SF-M128)
Sony SDXC SF-M Series UHS-II 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SD SF-M Series UHS-II 128 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Extra Professional Series Karta Pamięci Flash Czarny 128 GB SF-M128/T | 299 zł |
Sony SF-M Series SF-M128 | 346 zł |
Karta Sony SF-M SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (SFG1M) | 312 zł |
Sony 128 GB SF-M Series UHS-II SD Memory Card ...nie z tej ziemi - OFERTY | 407 zł |
Sony karta SDXC 128GB 277/150 mb/s (SF-M128) (SFG1M) R260 - Raty (raty 0) | 259 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Karta pamięci Sony SD 128 GB SF-M Series UHS-I | 388 zł |
Karta Sony SF-M SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (SFG1M) | 309 zł |
Modyfikacje Sony SD SF-M Series UHS-II
Ceny na Sony SD SF-M Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SD SF-M Series UHS-II 64 GB | od 208 zł | 6 oferty | ||
Sony SD SF-M Series UHS-II 128 GB | od 259 zł | 7 oferty | ||
Sony SD SF-M Series UHS-II 256 GB | od 520 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →