Karta pamięci Sony SD SF-M Series UHS-II 256 GB (SF-M256/T2)
Sony SDXC SF-M Series UHS-II 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Sony SD SF-M Series UHS-II
Ceny na Sony SD SF-M Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SD SF-M Series UHS-II 64 GB | od 208 zł | 6 oferty | ||
Sony SD SF-M Series UHS-II 128 GB | od 259 zł | 6 oferty | ||
Sony SD SF-M Series UHS-II 256 GB | od 520 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →