Karta pamięci SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB (SDSDXVV-256G-GNCIN)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk SDSDXVV-256G-GNCIN Karta MicroSDXC Extreme Pro 256 GB Czarny | 154 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK SDXC Extreme 256GB 180MB/s C10 V30 UHS-I U3 | 200 zł |
SanDisk Extreme SD - 180MB/s - 256GB | 181 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme SDXC 256GB 180/130 MB/s V30 UHS-I SFSANSD256 | 223 zł |
SanDisk SDXC 256GB Extreme UHS-I U3 V30 180/130 MB/s RF-SD-SND-211 | 199 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ceny na SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 GB | od 44 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 GB | od 47 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 GB | od 87 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB | od 154 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 GB | od 311 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →