Карта пам'яті SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 ГБ (SDSDXVV-256G-GNCIN)
Фото 4 |
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 ГБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk SDSDXVV-256G-GNCIN Karta MicroSDXC Extreme Pro 256 GB Czarny | 154 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK SDXC Extreme 256GB 180MB/s C10 V30 UHS-I U3 | 200 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme SDXC 256GB 180/130 MB/s V30 UHS-I SFSANSD256 | 223 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme SDXC 256GB | 199 zł |
SanDisk SDXC 256GB Extreme UHS-I U3 V30 180/130 MB/s RF-SD-SND-211 | 199 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ціни на SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 ГБ | від 44 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 ГБ | від 47 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ | від 87 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 ГБ | від 154 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 ГБ | від 311 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →