Карта пам'яті SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 ГБ (SDSDXVV-512G-GNCIN)
Фото 4 |
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 512 GB Extreme microSDXC karta adapter SD RescuePRO Deluxe do 180 | 310 zł |
SanDisk Extreme SD - 180MB/s - 512GB | 366 zł |
SanDisk SDXC 512GB Extreme UHS-I U3 V30 180/130 MB/s RF-SD-SND-212 | 369 zł |
KARTA SANDISK EXTREME SDXC 512 GB 180/130 MB/s C10 V30 UHS-I U3 | 412 zł |
SanDisk 512GB SDXC Extreme 180MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 - darmowy odbiór w | 399 zł |
Модификації SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ціни на SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 ГБ | від 44 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 ГБ | від 48 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ | від 87 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 ГБ | від 157 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 ГБ | від 310 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →