Karta pamięci SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB
Wideo 3Zdjęcia 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1Tb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB
Wszystkie ceny 24 →SanDisk Extreme 1 TB microSDXC Memory Card SD Adapter with A2 App Performa | 686 zł |
SanDisk Extreme MicroSD/SD - 190MB/s - 1TB | 559 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 1000GB | 1 900 zł |
SanDisk microSDXC Extreme 1TB 190/130 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SDMIC-SN | 599 zł |
Karta pamięci SanDisk Extreme SDSQXAV-1T00-GN6MA,microSDXC RescuePRO Delux | 599 zł |
Na targach MWC 2019 rodzina miniaturowych dysków SanDisk Extreme poszerzyła się o dwa większe modele. Od teraz karta pamięci w najbardziej „pompowanej” konfiguracji oferowana jest w pojemności 1 TB.
Przestronne schronienie
Karta posłuży za przystań dla ogromnej ilości zdjęć, setek godzin wideo 4K i najbardziej „ciężkich” aplikacji. Odczyt danych z niego odbywa się z prędkością do 160 MB / s, a podczas zapisywania plików pendrive przetaktowuje się do 90 MB / s. Obsługa szybkiego interfejsu UHS-I U3 wraz z przypisaną do modelu klasą prędkości nagrywania wideo V30 to gwarancja, że wskaźniki prędkości nie spadną poniżej 30 MB/s.
Zwinne podrzucanie i obracanie
Jeśli chodzi o klasę aplikacji, karta pamięci jest oznaczona jako A2. Oznacza to, że pendrive jest zgodny ze specyfikacją Application Performance Class 2 — operacje we/wy na sekundę przy odczytywaniu i zapisywaniu plików wynoszą odpowiednio co najmniej 4000 OIPS i 2000 OIPS. Mówiąc najprościej, dysk najlepiej nadaje się do rotacji aplikacji mobilnych wymagających dużej ilości zasobów.
Pierwsza jaskółka
Model doskonale nadaje się do nagrywania filmów o ultrawysokiej rozdzielczości smartfonem lub kamerą sportową, a dzięki kompletnemu adapterowi można go „włożyć” do gniazda „dorosłej” kamery fotograficznej lub wideo. Wraz z pendrivem użytkownik otrzymuje abonament na markowe narzędzia Memory Zone (używane do tworzenia kopii zapasowych z urządzeń z systemem Android) oraz RescuePro (program do odzyskiwania utraconych danych). Laury pierwszej jaskółki w formacie microSD, które osiągnęły pojemność 1 TB, dzieli model z zapowiadanym równolegle dyskiem Micron C200.
Modyfikacje SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 40 zł | 48 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 64 zł | 44 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 113 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 GB | od 337 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 222 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 552 zł | 24 oferty |