Карта пам'яті Lexar Professional 1066x SDXC 256 ГБ
Відео 2Фото 3 |
Lexar Professional 1066x SDXC 256Gb |
|
SD-накопичувач із серії Silver від Lexar, орієнтований на професійних фотографів та відеографів. Карта пам'яті отримала маркування швидкісних класів UHS-I Class 3 (U3) та Video Speed Class 30 (V30). Користувач має право розраховувати, що при зйомці Full HD або 4К-відео швидкість запису не просяде нижче значення 30 МБ/с. Заявлені швидкісні показники роботи флешки ще більші: запис даних на неї проводиться в темпі 120 МБ/с, читання - 160 МБ/с.
Lexar Professional 1066x SDXC 256Gb добре справляється із серійною фотозйомкою та записом відеороликів у високій роздільній здатності кадру. На додачу флешка підкуповує водонепроникною конструкцією, посиленою стійкістю до вібрацій та ударних впливів, несприйнятливістю до рентгенівських променів. На боці корпусу моделі є традиційний повзунковий перемикач захисту від запису. Дані на картці пам'яті надійно зберігаються за будь-яких умов експлуатації. Зайве підтвердження високої надійності накопичувача – 10-річна гарантія на продукт безпосередньо від виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Купити Lexar Professional 1066x SDXC 256 ГБ
Усі ціни 6 →Karta Lexar SDXC 256GB 1066x V30 U3 LSD1066256G-BNNNG | 405 zł |
Lexar SDXC 256GB Professional 1066x UHS-I RF-SD-LXE-062 | 175 zł |
Karta Lexar Professional 1066x SDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (LSD10662 | 175 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1066X Sdxc U3 (V30) Uhs-I R160/W120 256Gb | 192 zł |
KARTA LEXAR PRO SDXC 256GB 1066X UHS I U3 V30 | 199 zł |
Lexar 256GB 1066x Professional SDXC UHS-I U3 V30 - darmowy odbiór w 22 mia | 279 zł |
Модификації Lexar Professional 1066x SDXC
Ціни на Lexar Professional 1066x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x SDXC 64 ГБ | від 73 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 128 ГБ | від 95 zł | 4 пропозиції | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 256 ГБ | від 175 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 512 ГБ | від 578 zł | 2 пропозиції |