Karta pamięci Lexar Professional 1066x SDXC 256 GB
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Lexar Professional 1066x SDXC 256Gb |
|
Dysk SD z serii Silver firmy Lexar przeznaczony dla profesjonalnych fotografów i kamerzystów. Karta pamięci otrzymała oznaczenia UHS-I Class 3 (U3) oraz Video Speed Class 30 (V30). Użytkownik ma prawo oczekiwać, że podczas nagrywania wideo Full HD lub 4K prędkość nagrywania nie spadnie poniżej 30 MB/s. Deklarowana wydajność dysku flash jest jeszcze wyższa: dane są do niego zapisywane z szybkością 120 MB / s, odczyt - 160 MB / s.
Lexar Professional 1066x SDXC 256Gb dobrze radzi sobie z robieniem zdjęć seryjnych i nagrywaniem wideo w wysokiej rozdzielczości. Ponadto pendrive urzeka wodoodporną konstrukcją, zwiększoną odpornością na wibracje i wstrząsy oraz odpornością na promieniowanie rentgenowskie. Z boku korpusu modelu znajduje się tradycyjny przełącznik suwakowy chroniący przed zapisem. Dane na karcie pamięci są bezpiecznie przechowywane w każdych warunkach pracy. Kolejnym potwierdzeniem wysokiej niezawodności napędu jest 10-letnia gwarancja na produkt bezpośrednio od producenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Kup Lexar Professional 1066x SDXC 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Karta Lexar SDXC 256GB 1066x V30 U3 LSD1066256G-BNNNG | 405 zł |
Lexar SDXC 256GB Professional 1066x UHS-I RF-SD-LXE-062 | 175 zł |
Karta Lexar Professional 1066x SDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (LSD10662 | 175 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1066X Sdxc U3 (V30) Uhs-I R160/W120 256Gb | 192 zł |
KARTA LEXAR PRO SDXC 256GB 1066X UHS I U3 V30 | 199 zł |
Lexar 256GB 1066x Professional SDXC UHS-I U3 V30 - darmowy odbiór w 22 mia | 279 zł |
Modyfikacje Lexar Professional 1066x SDXC
Ceny na Lexar Professional 1066x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x SDXC 64 GB | od 73 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 128 GB | od 95 zł | 4 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 256 GB | od 175 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 512 GB | od 578 zł | 2 oferty |