Карта пам'яті Lexar Professional 1066x SDXC 512 ГБ
Відео 2Фото 3 |
Lexar Professional 1066x SDXC 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1066x SDXC
Ціни на Lexar Professional 1066x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x SDXC 64 ГБ | від 73 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 128 ГБ | від 95 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 256 ГБ | від 175 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 512 ГБ | від 578 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →