Karta pamięci Lexar Professional 1066x SDXC 512 GB
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Lexar Professional 1066x SDXC 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional 1066x SDXC
Ceny na Lexar Professional 1066x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x SDXC 64 GB | od 73 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 128 GB | od 95 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 256 GB | od 175 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 512 GB | od 578 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →