Карта пам'яті Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ (SDG3/512GB)
Фото 5 |
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston SDXC Canvas Go Plus 512GB 170R C10 UHS-I U3 V30 RF-SD-KNG-188 | 221 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus SDXC 512GB | 221 zł |
Kingston Karta pamięci SD 512GB Canvas Go Plus 170/90MB/s CL10 U3 V30 | 227 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus SDXC 512GB SDG3 512GB | 221 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Kingston SDXC Canvas Go! Plus
Ціни на Kingston SDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64 ГБ | від 35 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ | від 57 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ | від 85 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ | від 216 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →