Карта пам'яті Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ
Фото 10 |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston 512GB microSDXC Canvas Go Plus 170MB/s Read UHS-I C10 U3 V30 A2/A | 530 zł |
Kingston Canvas Go! Plus microSD - 170MB/s - 512GB | 232 zł |
Kingston Karta pamięci microSD 512GB Canvas Go Plus 170/90MB/s Adapter SFK | 211 zł |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512GB 170R A2 U3 V30 Card + adapter RF- | 206 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus microSDXC 512GB | 206 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Kingston microSDXC Canvas Go! Plus
Ціни на Kingston microSDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 64 ГБ | від 32 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ | від 56 zł | 31 пропозиція | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ | від 89 zł | 25 пропозицій | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ | від 206 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →