Karta pamięci KIOXIA Exceria Plus microSD 32 GB (LMPL1M032GG2)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
KIOXIA Exceria Plus microSDHC 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria Plus microSD 32 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIOXIA SD MicroSD Card 32GB 98MB/s Kioxia Exceria Plus U3 V30 4K Video Rec | 85 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria Plus microSDHC 32GB | 60 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria Plus microSDHC 32GB LMPL1M032GG2 | 60 zł |
Karta Kioxia Exceria Plus MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (LMPL1M | 61 zł |
Karta pamięci 32GB +adapter microSDHC, UHS-1, U3, V30, A1 KIOXIA Exceria P | 50 zł |
Kioxia Karta pamięci Exceria Plus (M303), 32GB, microSDHC, LMPL1M032GG2, U | 59 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA Exceria Plus microSD
Ceny na KIOXIA Exceria Plus microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Plus microSD 32 GB | od 50 zł | 8 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 64 GB | od 75 zł | 5 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 128 GB | od 88 zł | 8 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 256 GB | od 152 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 512 GB | od 322 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 1 TB | od 675 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →