Карта пам'яті KIOXIA Exceria Plus microSD 512 ГБ (LMPL1M512GG2)
Відео 1Фото 5 |
KIOXIA Exceria Plus microSDXC 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації KIOXIA Exceria Plus microSD
Ціни на KIOXIA Exceria Plus microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Plus microSD 32 ГБ | від 50 zł | 5 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 64 ГБ | від 71 zł | 6 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 128 ГБ | від 88 zł | 9 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 256 ГБ | від 144 zł | 6 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 512 ГБ | від 322 zł | 1 пропозиція | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 1 ТБ | від 675 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →