Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ (SDSQUAR-400G-GN6MA)
Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 400Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 400 GB Microsdxc 120 MB S A1 Class 10 Uhs-I SDSQUA4-400G-GN6MN | 238 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 400GB 120MB/s + adapter SDSQ | 279 zł |
SanDisk SanDisk Ultra microSDHC 400 GB SDSQUA4-400G-GN6MA Grey Red SDSQUA4 | 271 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 400GB A1 Class10 U1 120MB/s | 171 zł |
Sandisk Ultra Micro Sdxc A1 400gb Memory Card Czarny SDSQUA4-400G-GN6MA | 274 zł |
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 24 zł | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 32 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 32 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 ГБ | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ | від 171 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 165 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 386 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →