Карта пам'яті KIOXIA Exceria microSD 16 ГБ (LMEX1L016GG2)
KIOXIA Exceria microSDHC 16Gb |
|
Карта пам'яті microSD багатоцільового накреслення, яка однаково добре почувається як на борту мобільних пристроїв (смартфона, планшета і т.п.), так і в слотах екшн-камер або цифрових фотоапаратів. Як правило, в останньому випадку користувачеві знадобиться додатково придбати перехідник на повнорозмірний SD-формат. Відповідно до специфікації UHS-I Class 1 (U1), картка підтримує мінімально гарантовану швидкість стійкого запису на рівні не менше 10 МБ/с.
Читання даних з неї проводиться у значно більшому темпі – до 100 МБ/с згідно з офіційними характеристиками. KIOXIA Exceria microSDHC 16Gb підійде для зйомки відео з роздільною здатністю HD і Full HD. Однак у цьому випадку ємність сховища у моделі невелика - 16 ГБ. Переживати за збереження даних на борту флешки особливо не доводиться, оскільки накопичувач має водонепроникну, термостійку та ударостійку конструкцію, а також не боїться впливу рентгенівських променів та електромагнітних випромінювань. Гарантія на продукт від виробника зазвичай складає 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Купити KIOXIA Exceria microSD 16 ГБ
Усі ціни 9 →KIOXIA 16GB EXCERIA microSD Memory Card U1 Class 10 100MB/s Max Read Speed | 22 zł |
Kioxia Exceria M203 microSDHC 16GB UHS-I U1 RF-SDMIC-KXIA-005 | 22 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria microSDHC 16GB | 25 zł |
Kioxia Karta pamięci microSD 16GB M203 UHS-I U1 adapter Exceria | 29 zł |
Модификації KIOXIA Exceria microSD
Ціни на KIOXIA Exceria microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria microSD 16 ГБ | від 15 zł | 10 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 32 ГБ | від 13 zł | 18 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 64 ГБ | від 18 zł | 16 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 128 ГБ | від 35 zł | 15 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 256 ГБ | від 71 zł | 17 пропозицій |