Карта пам'яті KIOXIA Exceria microSD 256 ГБ (LMEX1L256GG2)
KIOXIA Exceria microSDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA Exceria microSD 256 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KIOXIA Exceria SD MicroSD Memory Card 256GB 100MB/s Full HD Recording UHS | 87 zł |
Kioxia Pamięć microSD 256GB M203 UHSI U1 adapter Exceria SFKIOMD256M2031 | 71 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria microSDXC 256GB | 77 zł |
Kioxia Exceria M203 microSDXC 256GB UHS-I U1 RF-SDMIC-KXIA-004 | 78 zł |
KIOXIA Exceria (M203) microSDXC UHS-I U1 256GB | 109 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації KIOXIA Exceria microSD
Ціни на KIOXIA Exceria microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria microSD 16 ГБ | від 15 zł | 10 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 32 ГБ | від 13 zł | 17 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 64 ГБ | від 18 zł | 17 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 128 ГБ | від 35 zł | 14 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria microSD 256 ГБ | від 71 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →