Карта пам'яті Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ
Silicon Power Elite microSDHC UHS-1 Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ціни на Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 ГБ | від 17 zł | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ | від 22 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ | від 18 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 64 ГБ | від 23 zł | 11 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 128 ГБ | від 42 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ | від 88 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →