Карта пам'яті Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ (SP032GBSTHBU1V10)
Silicon Power Elite microSDHC UHS-1 Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power SP032GBSTHBU1 V10 SP Class 10 Micro SDHC karta pamięci 32 GB | 24 zł |
Silicon Power Karta pamięci Silicon Power microSDHC Elite 32GB CL10 UHS-1 | 29 zł |
Silicon Power Elite UHS-I 32 GB, MicroSDHC, Flash memory class 10, SD adap | 20 zł |
Silicon Power microSDHC Elite 32GB CL10 UHS-1 (U1) - DARMOWY PACZKOMAT OD | 18 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDHC Elite 32GB CL10 UHS-1 (U1) + ADAPTER | 16 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ціни на Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ | від 18 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ | від 16 zł | 8 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 64 ГБ | від 23 zł | 11 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 128 ГБ | від 42 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ | від 88 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →