Karta pamięci Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 GB (SP032GBSTHBU1V10)
Silicon Power Elite microSDHC UHS-1 Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power SP032GBSTHBU1 V10 SP Class 10 Micro SDHC karta pamięci 32 GB | 22 zł |
Silicon Power Elite UHS-I 32 GB, MicroSDHC, Flash memory class 10, SD adap | 20 zł |
Silicon Power microSDHC Elite 32GB CL10 UHS-1 (U1) - DARMOWY PACZKOMAT OD | 18 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDHC Elite 32GB CL10 UHS-1 (U1) + ADAPTER | 21 zł |
Karta pamięci MicroSDHC Silicon Power Elite UHS-1 32GB CL10 + adapter | 18 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDHC Elite 32GB CL10 UHS-1 (U1) + ADAPTER | 18 zł |
Silicon Power 32GB microSDHC Elite 85MB/s C10 UHS-I U1 - WYPRZEDAŻ - ostat | 28 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ceny na Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 GB | od 17 zł | 4 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 GB | od 22 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 GB | od 18 zł | 7 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 64 GB | od 23 zł | 12 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 128 GB | od 42 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 GB | od 88 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →