Karta pamięci Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 GB
Silicon Power Elite microSDHC UHS-1 Class 10 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Elite - flash memory card - 8 GB - microSDHC UHS-I | 47 zł |
Karta Silicon Power Elite MicroSDHC 8 GB Class 10 UHS-I (SP008GBSTHBU1V10- | 17 zł |
Silicon Power Elite 8GB microSDHC UHS-I 8GB GB, Micro SDHC, Flash memory c | 18 zł |
Silicon Power | Elite 8GB microSDHC UHS-I | 8 GB | Micro SDHC | Flash memo | 23 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ceny na Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 GB | od 17 zł | 4 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 GB | od 22 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 GB | od 18 zł | 7 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 64 GB | od 23 zł | 12 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 128 GB | od 42 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 GB | od 88 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →