Karta pamięci Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 GB (SP256GBSTXBU1V10SP)
Silicon Power Elite microSDXC UHS-1 Class 10 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power 256 GB karta pamięci Micro SDXC z adapterem SD Elite Colorfu | 89 zł |
Karta pamięci SILICON POWER 256 GB Adapter | 112 zł |
SILICON POWER Karta Pamięci Micro SDXC 256GB Class 10 Elite UHS-1 +Adapter | 106 zł |
Silicon Power Karta pamięci Silicon Power microSDXC Elite 256GB CL10 UHS-1 | 111 zł |
Karta Silicon Power Elite MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 (SP256GBSTXBU | 88 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ceny na Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 GB | od 17 zł | 4 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 GB | od 22 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 GB | od 18 zł | 7 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 64 GB | od 23 zł | 12 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 128 GB | od 42 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 GB | od 88 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →